O firmie

 

Pralnia chemiczna „Biały Miś” jest nowoczesną, ekologiczną pralnią chemiczno-wodną. W wyniku wielu lat doświadczeń na rynku usług pralniczych stworzyliśmy przyjazną, nowoczesną pralnię, w której zadbaliśmy o każdy szczegół zarówno, jeśli chodzi o wystrój lokalu jak i wygodę klientów.

Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, systematycznie prowadzimy szkolenia pogłębiające wiedzę na temat używanych w przemyśle odzieżowym materiałów oraz metod ich czyszczenia.

Stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze, ekologiczne technologie pralnicze uznanych firm. Pozwala nam to dbać o ochronę środowiska, a ciągły rozwój i doskonalenie procedur codziennej pracy zapewnia klientom najwyższą jakość oferowanych usług.

Bezpieczeństwo powierzonych tekstyliów jest naszym głównym priorytetem. Pralnia „Biały Miś” jest ubezpieczona od zaginięcia, jak również od przypadkowego uszkodzenia garderoby .Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, szeroki zakres usług (w tym np. apretura, impregnacja odzieży sportowej i zimowej, magiel, prasowanie, pranie dywanów, pranie na telefon) oraz gwarantujemy ich najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Aranżacja lokalu pralni „Biały Miś” zapewnia odpowiednią funkcjonalność i jednocześnie odznacza się dużą estetyką, a lokalizacja pralni (przy głównym ciągu komunikacyjnym), duży parking i godziny otwarcia mają na celu zapewnienie najwyższego komfortu korzystania z naszych usług.